All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Beef Burger Patties
    $17.93 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Eye of Round
    $14.29 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Eye of Round
    $14.94 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Basa Fish Fillet
    $7.69 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Burger Patties
    $13.44 / lb Min. $26.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Shank
    $14.29 / lb Min. $28.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb & Beef Burger Patties
    $13.44 / lb Min. $26.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Sausages
    $16.43 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Feet
    $5.85 / lb Min. $11.70Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Feet
    $4.39 / lb Min. $8.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shoulder Chops
    $16.78 / lb Min. $33.56Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Shoulder Chops
    $19.54 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Flank Steak
    $20.92 / lb Min. $41.84Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Skirt Steak
    $13.79 / lb Min. $27.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 4 lb
    Beef Square Cut Shoulder
    $10.45 / lb Min. $41.80Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Beef Sujuk (Skandarani)
    $19.42 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb