Goat

21 products

Looking for goat meat near you? Order fresh halal goat online and get it delivered in Edmonton, same-day or next-day. Shop mixed curry cut, leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank, plus liver, heart and kidney, brain, head, trotters and tripe for traditional recipes.

Every order is cut by trusted local halal butchers and charged at its exact weight. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton, St. Albert, Sherwood Park, Leduc and surrounding areas.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (With Bone)
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Stew Meat
    $22.41 / lb Min. $44.82Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Leg
    $19.79 / lb Min. $59.37Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Chops
    $18.69 / lb Min. $37.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Shoulder
    $8.79 / lb Min. $26.37Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    $14.94 / lb Min. $29.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs, Chops & Loin
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (All Muscles)
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Feet (Trotters)
    $8.79 / lb Min. $17.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Liver
    $12.09 / lb Min. $24.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Head
    $13.19 / lb Min. $39.57Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat & Lamb Brain (40 pcs)
    $15.39 / lb Min. $46.17Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Shank
    $14.29 / lb Min. $28.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Heart & Kidney
    $9.89 / lb Min. $19.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb