All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Whole Chicken
    $21.84 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 3 lb
    Whole Chicken
    $4.94 / lb Min. $14.82Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (With Bone)
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Legs & Thighs
    $4.39 / lb Min. $8.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Chicken Breast
    $8.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Chicken Breast
    $11.49 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lean Ground Beef
    $8.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lean Ground Beef
    $10.34 / lb Min. $20.68Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Drumsticks
    $5.16 / lb Min. $10.32Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Stew Meat
    $10.99 / lb Min. $21.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Stew Meat
    $13.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Mix Plate (With Bone)
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Thighs
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Chicken Thighs
    $10.34 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Chops
    $19.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Chops
    $25.29 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb