All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • K&Z Chicken Kofta
    $10.99 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 3 lb
    Goat Head
    $13.19 / lb Min. $39.57Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Sirloin & Flat Iron Steak
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Steaks (Top Sirloin & Bavette)
    $18.39 / lb Min. $36.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Chicken Liver
    $8.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Sirloin (Rouladen)
    $14.94 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Chicken Legs
    $4.82 / lb Min. $9.64Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    $12.09 / lb Min. $36.27Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    $16.09 / lb Min. $48.27Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Head
    $9.89 / lb Min. $39.56Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Tenderloin
    $22.99 / lb Min. $45.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat & Lamb Brain (40 pcs)
    $15.39 / lb Min. $46.17Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Lamb & Goat Brain (40 pcs)
    $16.49 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Skinless Cut-Up Chicken
    $5.97 / lb Min. $11.94Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Striploin
    $22.41 / lb Min. $44.82Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Stir Fry Strips
    $14.94 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb