All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Liver
    $12.09 / lb Min. $24.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Boneless Lamb Steak
    $19.54 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Boneless Lamb Steak
    $22.87 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Chicken Gizzards
    $6.89 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Chicken Gizzards
    $9.89 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Liver
    $6.59 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Liver
    $4.59 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Bones
    $9.20 / lb Min. $18.40Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Bones
    $4.39 / lb Min. $8.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Liver
    $12.09 / lb Min. $24.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Liver
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Joints for Soup
    $4.39 / lb Min. $8.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Shawarma Meat
    $17.24 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Soup Cut (No. 5)
    $7.46 / lb Min. $14.92Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Chicken Shawarma Meat
    $11.49 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • K&Z Beef Kofta
    $10.99 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk