All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Stomach (Tripe)
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Heart
    $14.94 / lb Min. $29.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Heart & Kidney
    $9.89 / lb Min. $19.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Kidney
    $18.50 / lb Min. $37.00Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Intestine
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Intestine
    $17.93 / lb Min. $35.86Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Intestine
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Intestine
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Testicles
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Testicles
    $13.79 / lb Min. $27.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Lungs
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Testicles
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Lungs
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 12 lb
    Whole Turkey (With Skin)
    $5.49 / lb Min. $65.88Min. 12 lb
    Minimum order: 12 lb
    12lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Tongue
    $19.54 / lb Min. $39.08Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Spleen
    $4.47 / lb Min. $8.94Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb