All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Beef for Pho
    $13.44 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Chicken Sausage
    $19.42 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Fresh & Fresh Beef Rolls (25 pcs)
    $24.19 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Lamb Kafta Meatballs
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Merguez Sausage
    $17.93 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Sujuk (Skandarani)
    $19.42 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Menu Marinated Rahu Fish (800 g)
    $15.39 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 5 lb
    Whole Rahu Fish (Scales Removed)
    $6.59 / lb Min. $32.95Min. 5 lb
    Minimum order: 5 lb
    5lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    $4.04 / lb Min. $8.08Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    $4.70 / lb Min. $9.40Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    $7.43 / lb Min. $14.86Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    $4.59 / lb Min. $9.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Stomach (Tripe)
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Stomach (Tripe)
    $11.49 / lb Min. $22.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Stomach (Tripe)
    $6.59 / lb Min. $19.77Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Heart & Kidney
    $9.89 / lb Min. $19.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb