All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs, Chops & Loin
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Mix Plate (All Muscles)
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Kebabs
    $10.45 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Mix Plate (All Muscles)
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Cow Feet (Beef Trotters)
    $5.85 / lb Min. $17.55Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Cow Feet (Beef Trotters)
    $5.49 / lb Min. $16.47Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Beef Samosa (40 pcs)
    $28.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Chicken Samosa (40 pcs)
    $28.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Goat Feet (Trotters)
    $8.79 / lb Min. $17.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Feet (Trotters)
    $7.46 / lb Min. $14.92Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Feet (Trotters)
    $8.79 / lb Min. $17.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Kafta
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kafta Meatballs
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Oxtail
    $11.55 / lb Min. $23.10Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb