All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Lamb Stew Meat
    $17.24 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Shoulder
    $7.69 / lb Min. $30.76Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Shoulder
    $10.45 / lb Min. $41.80Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Beef Kebabs
    $15.39 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beef Kebabs
    $18.39 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Ribs & Rib Eye Steak
    $28.74 / lb Min. $57.48Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Chicken Kebabs
    $15.39 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Chicken Kebabs
    $10.34 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Ribs
    $14.29 / lb Min. $28.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Shoulder
    $8.79 / lb Min. $26.37Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Neck
    $14.94 / lb Min. $29.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Neck
    $18.69 / lb Min. $37.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Neck
    $17.24 / lb Min. $34.48Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Ribs, Chops & Loin
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb