All Halal Meat

151 products

Buy halal meat online in Edmonton from trusted local halal butchers, all in one place. Browse fresh and frozen beef, lamb, goat, chicken and fish, from everyday ground meat and curry cuts to steaks, roasts and organ meats.

Order by 6 PM for same-day delivery or anytime for next-day. Meat sold by the pound is charged at its exact weight after cutting. Delivery is free on orders over $100 across Edmonton and 17 surrounding communities.

  • Min. order: 2 lb
    Goat Stew Meat
    $22.41 / lb Min. $44.82Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Leg
    $19.54 / lb Min. $78.16Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 5 lb
    Lamb Leg
    $10.99 / lb Min. $54.95Min. 5 lb
    Minimum order: 5 lb
    5lb
  • Chicken Wings
    $8.04 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shank
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shank
    $10.99 / lb Min. $21.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • K&Z Breaded Chicken Wings
    $13.19 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Beef Shank
    $9.19 / lb Min. $18.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Shank
    $10.99 / lb Min. $21.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 3 lb
    Goat Leg
    $19.79 / lb Min. $59.37Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 2 lb
    Goat Chops
    $18.69 / lb Min. $37.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Ground Chicken
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Ground Lamb & Beef Mix
    $10.99 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Ground Lamb & Beef Mix
    $10.45 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Mix Plate (With Bone)
    $9.34 / lb Min. $18.68Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Ground Beef & Lamb Mix
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb