Lamb

48 products

Order halal lamb online and have it delivered anywhere in Edmonton and area. Choose leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank for roasts and curries, ground lamb for kebabs, or stew cuts for slow cooking. We also carry lamb liver, kidney, heart, brain, tongue, head and feet for traditional dishes, plus lamb kabob, burgers, meatballs, sausage and sujuk.

Cut by trusted local halal butchers and priced by the pound, so you pay the exact weight. Free delivery on orders over $100.

  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs, Chops & Loin
    $16.49 / lb Min. $32.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Kebabs
    $10.45 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Mix Plate (All Muscles)
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Feet (Trotters)
    $7.46 / lb Min. $14.92Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Feet (Trotters)
    $8.79 / lb Min. $17.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Boneless Lamb Steak
    $19.54 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Boneless Lamb Steak
    $22.87 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Liver
    $12.09 / lb Min. $24.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Liver
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Sirloin (Rouladen)
    $14.94 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Head
    $9.89 / lb Min. $39.56Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Lamb & Goat Brain (40 pcs)
    $16.49 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Lamb & Beef Burger Patties
    $13.44 / lb Min. $26.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shoulder Chops
    $16.78 / lb Min. $33.56Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Shoulder Chops
    $19.54 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Kafta Meatballs
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb