Lamb

48 products

Order halal lamb online and have it delivered anywhere in Edmonton and area. Choose leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank for roasts and curries, ground lamb for kebabs, or stew cuts for slow cooking. We also carry lamb liver, kidney, heart, brain, tongue, head and feet for traditional dishes, plus lamb kabob, burgers, meatballs, sausage and sujuk.

Cut by trusted local halal butchers and priced by the pound, so you pay the exact weight. Free delivery on orders over $100.

  • Min. order: 2 lb
    Lamb Mix Plate (With Bone)
    $15.39 / lb Min. $30.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Lamb Chops
    $19.79 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Chops
    $25.29 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Leg
    $19.54 / lb Min. $78.16Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 5 lb
    Lamb Leg
    $10.99 / lb Min. $54.95Min. 5 lb
    Minimum order: 5 lb
    5lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shank
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Shank
    $10.99 / lb Min. $21.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Ground Lamb & Beef Mix
    $10.99 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Ground Lamb & Beef Mix
    $10.45 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Stew Meat
    $17.24 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Shoulder
    $7.69 / lb Min. $30.76Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 4 lb
    Lamb Shoulder
    $10.45 / lb Min. $41.80Min. 4 lb
    Minimum order: 4 lb
    4lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Neck
    $18.69 / lb Min. $37.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Neck
    $17.24 / lb Min. $34.48Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs
    $16.09 / lb Min. $32.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Ribs
    $17.59 / lb Min. $35.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb