Lamb

48 products

Order halal lamb online and have it delivered anywhere in Edmonton and area. Choose leg, shoulder, chops, ribs, neck and shank for roasts and curries, ground lamb for kebabs, or stew cuts for slow cooking. We also carry lamb liver, kidney, heart, brain, tongue, head and feet for traditional dishes, plus lamb kabob, burgers, meatballs, sausage and sujuk.

Cut by trusted local halal butchers and priced by the pound, so you pay the exact weight. Free delivery on orders over $100.

  • Lamb Merguez Sausage
    $17.93 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Lamb Sujuk (Skandarani)
    $19.42 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Stomach (Tripe)
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Stomach (Tripe)
    $11.49 / lb Min. $22.98Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Heart
    $14.94 / lb Min. $29.88Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Heart & Kidney
    $9.89 / lb Min. $19.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Kidney
    $18.50 / lb Min. $37.00Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Intestine
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Intestine
    $17.93 / lb Min. $35.86Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Testicles
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Testicles
    $13.79 / lb Min. $27.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Lungs
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Tongue
    $19.54 / lb Min. $39.08Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Spleen
    $6.89 / lb Min. $13.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Sweetbread
    $9.19 / lb Min. $18.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Lamb Fat
    $7.69 / lb Min. $15.38Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb