All halal products

901 products

Browse every product on WeDoHalal in one place: fresh and frozen halal meat, ethnic groceries, spices, snacks and drinks from trusted Edmonton halal stores, delivered same-day or next-day.

  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    $4.04 / lb Min. $8.08Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Intestine
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Joints for Soup
    $4.39 / lb Min. $8.78Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Kafta
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kafta Meatballs
    $9.19 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kebabs
    $18.39 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Kebabs
    $15.39 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    $4.59 / lb Min. $9.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Kidney
    $7.43 / lb Min. $14.86Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Liver
    $4.59 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Liver
    $6.59 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Mix Plate (With Bone)
    $9.34 / lb Min. $18.68Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Oxtail
    $11.55 / lb Min. $23.10Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Ribs
    $14.29 / lb Min. $28.58Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Ribs & Rib Eye Steak
    $28.74 / lb Min. $57.48Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef Samosa (40 pcs)
    $28.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk