All halal products

901 products

Browse every product on WeDoHalal in one place: fresh and frozen halal meat, ethnic groceries, spices, snacks and drinks from trusted Edmonton halal stores, delivered same-day or next-day.

  • Barbican Non-Alcoholic Pineapple Malt Drink (6-Pack)
    $12.09 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Barbican Pomegranate Malt Drink (Can)
    $2.19 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Basa Fish Fillet
    $7.69 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Basra Date Molasses
    $7.69 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Bay Leaves (50 g)
    $1.64 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Bazoori Concentrated Syrup
    $6.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beatrice Salted Butter
    $9.19 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Beef Burger Patties
    $17.93 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    $16.09 / lb Min. $48.27Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Min. order: 3 lb
    Beef Chuck Roast
    $12.09 / lb Min. $36.27Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Beef Eye of Round
    $14.94 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Beef Eye of Round
    $14.29 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Fat
    $6.59 / lb Min. $13.18Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Flank Steak
    $20.92 / lb Min. $41.84Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb
  • Beef for Pho
    $13.44 / lb Min. 1 lb
    Minimum order: 1 lb
    1lb
  • Min. order: 2 lb
    Beef Heart
    $4.70 / lb Min. $9.40Min. 2 lb
    Minimum order: 2 lb
    2lb