All halal products

901 products

Browse every product on WeDoHalal in one place: fresh and frozen halal meat, ethnic groceries, spices, snacks and drinks from trusted Edmonton halal stores, delivered same-day or next-day.

  • Min. order: 3 lb
    Whole Chicken
    $4.94 / lb Min. $14.82Min. 3 lb
    Minimum order: 3 lb
    3lb
  • Whole Chicken
    $21.84 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Whole Dried Ginger
    $5.49 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Whole Dried Ginger
    $4.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Whole Dried Red Chillies
    $4.39 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Whole Dried Red Chillies
    $4.59 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Min. order: 5 lb
    Whole Rahu Fish (Scales Removed)
    $6.59 / lb Min. $32.95Min. 5 lb
    Minimum order: 5 lb
    5lb
  • Min. order: 12 lb
    Whole Turkey (With Skin)
    $5.49 / lb Min. $65.88Min. 12 lb
    Minimum order: 12 lb
    12lb
  • Whole Wheat Bread
    $3.29 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Yamama Grenadine Molasses
    $8.04 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Young Bee Honey
    $10.99 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Zabiha Halal Breakfast Chicken Strips
    $5.78 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Zabiha Halal Chicken Bologna
    $10.99 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Zabiha Halal Chicken Burgers
    $14.29 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Zabiha Halal Chicken Frankfurters
    $7.69 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk
  • Zabiha Halal Chicken Nuggets
    $14.29 / pk Min. 1 pk
    Minimum order: 1 pk
    1pk